Archiwum grudzień 2003


gru 17 2003 Fryzjer
Komentarze: 7

Ale dlugo mnie nie bylo ... zupenie zapomniaam że mam jeszcze drugiego bloga. Za nieobecnosć bardzo przepraszam ... to się więcej nie powtórzy!! Nio ale teraz przejdźmy do tego co się tu dzialo jak mnie nie bylo. Postanowilam obciac wlosy i to nie bylo jak zawsze podciecie samych koncowek ale ... teraz mam doslownie fryzurke jak Dido.

Babcia uznala ze ladniej mi bylo w dlugich wloskach ale zdania sa podzielone. Nio a jak wam sie wydaje wolicie dlugie proste wlosy czy takie krociutkie???

gadzety : :
gru 05 2003 Sarah Connor
Komentarze: 9

Z okazji mikołajek dostałam płytę Sarah Connor "kay to my soul". Naprawdę nie mogłam się już na nią doczekać i jest ... chociaż nie jest tak dobra jak poprzednie ale nawet jest oki.

Najbardziej podobają mi się: "Love is color blind", "My intuition" "Hasta la vista". Mam też o niej stronkę  www.sarahconnor.glt.pl chciałabym jeżeli to możliwe aby każdy z was wpisał się do xiegi gości na tej stronce!  Postanowiłam, że na święta zmienię layout mojej strony o Sarah. I to od was zależy jak będzie wyglądał! Przedstawię 3 propozycje!

Propozycja nr.1

W górnej części strony banner po lewej stronie linki  +  jakieś świąteczne ozdoby powiedzmy koło bannera.

Propozycja nr.2

W górnej części banner pod nim linki i dopiero tabelka w której będą się wyświetlały podstrony  +   jakieś świąteczne ozdoby.

Propozycja nr.3

Bez bannera mniej więcej tak jak jest tylko inne foto w tle  +  ozdoby świąteczne

 

Co wy na to??? Doradźcie bo nie wiem które lepsze!!!

 

gadzety : :
gru 03 2003 Kupić czy nie???
Komentarze: 13

Poszłam sobie dzisiaj na zakupy. Nawet jedno muszę przyznać ... miałam kasę! Wchodzę do jakiegoś pierwszego lepszego shopu i zaczynam orientować się w cenach. Szczerze mówiąc miałam ochotę wyraźnie na Fruity Jelly Lip Gloss!

 

Tak sobie patrzę na cenę i 15 zyli czy coś koło tego. Z jednej trony bardzo to chciałam mieć bo widziałam to już u paru kumpelek i zapach ma niesamowity jeszcze lepszy od budaprenu (^________^) a z drugiej mi było szkoda wydać tyle kasy na 1 błyszczyk w końcu mogłabym mieć za to 2. Nie należę do ludzi skąpych nawet powiem, że rozrzutnych ale czasami czuję się po prostu dziwnie ...  Idę więc dalej patrzę a tu  Water Shine Liquid Diamonds. Ten błyszczący, który upatrzyłam obie już bardzo dawno.

Cena jeszcze wyższa nawet nie pamiętam ile ale 20 przekraczała. Przyznam miałam tyle przy sobie ale chciałam też mieć na prezent mikołajkowy dla kumpelki  ... Nie kupiłam chociaż już z coraz to brzydszą minką buszowałam po sklepie. Oglądam dalej nagle moją uwagę przykuło niebieskie pudełeczko tzn. opakowanie a na nim widniał napis Forever Lipcolor. Błyszczało jak ten błyszczyk wyżej też jakiś taki diamentowy!

 

Powstrzymałam się zanim zdążyłam wyjąć portfel i zapłacić. W tym sklepie mogłabym tracić całą moją kasę albo nawet i więcej ... Nie wiem co tak na mnie działa czy to, że te kosmetyki mają takie cudowne pudełeczka czy ślicznie pachną?? A może reklama?? Tym razem powstrzymałam się od kupna ale co będzie następnym ?? Pocieszam się tylko tym że idą święta a za nimi i prezenty może coś z tego uda mi się dostać.

 

gadzety : :